BRITNEY SPEARS KENČIA NUO DEMENCIJOS?

Bild
2021.05.03
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Vėl pasirodė bjaurūs gandai apie Britney Spears (39) būklę. Šį kartą juos skleidžia vienas artimiausių jai turinčių būti asmuo – jos tėvas Jamie (68), su kuriuo dainininkė nebendrauja jau daugiau nei metus.

Brit praėjusiais metais pradėjo vėl kovoti su savo tėvu Jamie Spears dėl jos globos. Pasak advokato, atlikėja bijo savo tėvo. Dabar pasirodė informacija, jog tėvas tiki, kad jo dukra kenčia nuo demencijos  sutrikimo. Šiuos įtarimus jis išsakė todėl, jog nori, kad tai būtų priežastis ir toliau rūpintis Britney finansais. Tai paaiškėjo iš teismo įrašų, skelbia vokiečių laikraštis „Bild“.

Tuo tarpu  britų žurnalistas Mobeen Azhar sako turintis prieigą prie teismo dokumentų. Jis paskelbė TV dokumentiką „The Battle For Britney: Fans, Cash And A Conservatorship“ apie Spears atvejį.

Ten Azhar pasakoja: „Aš buvau įsitikinęs, kad tai buvo gana fiktyvi sąmokslo teorija. Kaip tai gali būti priežastis, dėl kurios Britney dvylika metų buvo globojama?“.

Tada jis tai pamatė savo akimis: teismo dokumentas, kuriame buvo pažymėta: „Įsakymas susijęs su demencija, priėmimu arba nurodytu gydymu“. Jamie Spears pateikė šią informaciją.

Gerbėjai tam priešinasi: jie visiškai netiki demencija. Hayley Herms, dalyvaujanti #FreeBritney judėjime, taip pat tarė žodį TV dokumentiniame filme. Ji sakė: „Žinau, kaip atrodo demencija ir yra neįmanoma, kad demencija sergantis žmogus leidžiasi į pasaulinius turus, rengia nuolatinius šou Las Vegase ir išmoksta 27 iš eilės einančias choreografijas“.

Britney tėvas 2008 m. perrėmė dukters globą. Jis rūpinasi jos teisiniais ir finansiniais klausimas. Britney Spears taip pat prarado 70 proc. savo vaikų globą savo eks vyrui Kevin Federline (43). Dainininkė kas mėnesį jam moka 20 000 JAV dolerių už dviejų sūnų išlaikymą. K-Fed teisme kovojo dėl 60 000 JAV dolerių metinės pašalpos iš Brit.

Vasarį teismas nusprendė, kad Jamie Spears toliau privalo „globoti“ savo dukrą kartu su patikėjimo firma „Bessemer Trust“. Tariamai Jamie Spears iš Britney algos pasiima 100 000 JAV dolerių metinį atlyginimą! Brit net mobiliojo telefono negali nusipirkti be tėvo leidimo. Tariamai, jai važiuoti automobiliu nusipirkti kavos į „Starbucks“ leidimą turi taip pat duoti jos tėvas.

Tačiau dabar Britney pati pasisakys teisme. Birželio 23 d. JAV pop princesė asmeniškai duos parodymus ginče su tėvu. Tai būtų pirmas kartas per dvejus metus, kai Britney liudys teisme. 2019 m. gegužės mėn. ji vieną kartą paliudijo, bet tai nebuvo žinoma visuomenei.

Iki vasaros L.A. teismas turėtų nuspręsti, ar Britney gali turėti daugiau laisvių. Pati atlikėja pasakė, jog nedainuos tol, kol bus valdoma tėvo (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*