BRITNEY SPEARS DĖL DOKUMENTINIO FILMO APIE JĄ VERKĖ DVI SAVAITES

Bild
2021.04.05
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Visas pasaulis vasarį kalbėjo apie doku filmą „Framing Britney Spears“. Dabar pati Britney (39) nutraukė tylą ir atskleidė, kaip šis filmas asmeniškai ją palietė.

Dokumentikoje kalba apie Britney kilimą į pop žvaigždes, jos lūžį 2007 m. ir pasitraukimą, kurį sekė jos tėvo Jamie Spears (68) visiška dukros globa. Jau daugiau nei dešimt metų Britney negali džiaugtis laisvu gyvenimu ir tvarkyti savo finansų. Todėl paskutiniais metais susiformavo fanų judėjimas #FreeBritney.

„Mano viso gyvenimo metu buvo gandų apie mane, aš buvau stebima ir teisiama“, – rašo dainininkė šalia savo video „Instagram“, kuriame ji šoka pagal „Aerosmith“ hitą „Crazy“. Ji turi kiekvieną vakarą šokti pagal šią dainą, kad pasijaustų pašėlusi, žmogiška ir gyva, toliau rašo Spears.

„Nemačiau doku filmo, bet man buvo gėda dėl to, ką mačiau. Man gėda dėl šviesos, kurioje buvo pavaizduota. Aš dvi savaites verkiau ir dabar verkiu dar kartą!“, – tęsia atlikėja.

Daugybė fanų sukrėtė Britney Spears žodžiai ir po įrašu jie rašo padrąsinimus ir žodžius, kad doku filmas apie Britney juos nuteikė pozityviai.

„Manau, kad parodė tave gražiuoju. Sunkiai dirbantis nuostabus žmogus, kuris linki šiek tiek laisvės savo gyvenime“, – rašo fanas ir gauna daugybę pritarimų.

Kitas teismo procesas dėl Britney Spears globos įvyks balandžio 27 d. Britney nori tėvą Jamie, su kuriuo neturėjo kontakto daugiau nei metus, pakeisti į vadybininkę Jodi Montgomery. Ji buvo dainininkės globą perėmusi 2019 m., kai Jamie Spears sunkiai sirgo, skelbia „Bild“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*