„BRIDGERTON“: TODĖL IŠMESTAS REGÉ-JEAN PAGE IŠ SERIALO!

Bild, Page Six
2021.04.17
Regé-Jean Page

Regé-Jean Page

London. Karštasis Hasting hercogas palieka „Bridgerton“. Regé-Jean Page (31) nebevaidins sekso pilnoje „Netflix“ dramoje. O fanai – šokiruoti!

Dabar „Page Six“ rašo priežastį, kodėl buvo nuspręsta atsisveikinti su aktoriumi. Tariamai Regé-Jean nesutarė su serialo prodiusere Shonda Rhimes (51), kūriusia ir „Grey’s Anatomy“. „Regé negrįš į ‘Bridgerton’, nes yra kūrybinių skirtumų su Shonda Rhimes ir jos komanda“, – „Page Six“ cituoja šaltiniu iš filmavimo aikštelės.

Ir toliau: „Jis nebuvo labai laimingas dėl to, kas buvo suplanuota jo personažui antrame sezone“.

Faktas – antrame sezone Daphne ir karštasis hercogas nebėra centre. Daug daugiau bus pasakojamas Anthony Bridgerton personažo gyvenimas. Vyresnysis kilmingosios Bridgerton šeimos sūnus (Jonathan Bailey, 32) pagaliau nori susirasti sau žmoną ir, įsimyli gražuolę Kate (Simone Ashley, 25).

Be to, Regé-Jean Page buvo apipiltas gerų vaidmenų pasiūlymais nuo to laiko, kai jam sekėsi „Bridgerton“.

Taigi, netrukus aktorius pasirodys „Dungeons & Dragons“ adaptacijoje su Chris Pine (40). Taip pat „Netflix“ šnipų trileryje „The Gray Man“ su Chris Evans (39) bei Ryan Gosling (40). Filmo biudžetas siekia net 200 mln. JAV dolerių ir taps brangiausia visų laikų „Netflix“ produkcija, skelbia vokiečių „Bild“.

Phoebe Dynevor & Regé-Jean Page

Phoebe Dynevor & Regé-Jean Page

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*