„THE BOSSHOSS“: ALEC VÖLKEL TAPO TĖVU

Bild
2021.04.03
Alec Völkel su Rosenrot

Alec Völkel su Rosenrot

Berlin. „TheBossHoss“ rokeris Alec Völkel (49) ir jo žmona Johanna (42) antrą kartą tapo tėvais. Jų mažoji dukrytė gimė pirmadienį (29.03).

Mergaitei duotas Rosenrot vardas, trumpinamas Rosie. Alec Völkel laikraščiui „Bild“ sakė: „Rosie padvigubino mums visiems laimę! Charlie (5) plyšta pasididžiavimu, galiausiai galėdamas būti vyresniuoju broliu! Visa šeima labai patenkinta!“.

Rosenrot yra brolių Grimm pasakos „Schneeweißchen und Rosenrot“ personažas. Mergina gavo savo vardą, nes atrodė tokia panaši į rožių medį su raudonais žiedais.

Vardo idėją sugalvojo mažasis Charlie. Johanna Völkel „Bild“ pridūrė: „Mes jam pasiūlėme Rosie, nes tai visada buvo mano mėgstamiausias vardas, o tada jis paklausė ‘Kodėl ne Rosenrot?’.“

Tiesą sakant, būsimi tėvai atliko tam tikrus tyrimus ir nerado pasaulyje nieko, kas būtų vardu Rosenrot.

Tada jie kreipėsi į vokiečių kalbos draugijos ekspertus – GfDS, kurie padeda dėl dar nesugalvotų vardų. Kalbininkas ištyrė Rosenrot ir patvirtino, kad tai tinkamas vardas mergaitei.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*