BOBBY BROWN ŽINO, KAS KALTAS DĖL JO DVIEJŲ VAIKŲ MIRTIES NUO NARKOTIKŲ

RTL
2021.04.18
Bobby Brown

Bobby Brown

Los Angeles. Bobby Brown (52), Whitney Houston (†48) eks vyras, šou „Red Table Talk“ kalbėjo apie savo sūnaus Bobby Jr. (†28) ir dukters Bobbi Kristina Brown (†22) mirtį ir jos priežastis.

Pokalbyje su Jada Pinkett Smith (49) muzikantas, anksčiau turėjęs rimtų problemų dėl narkotikų, nemano, kad yra kaltas dėl savo dviejų vaikų mirties. Jis „Facebook“ šou sakė: „Šiandien vaikai išbando viską. Jie bando būti apsvaigę, kaip įmanoma daugiau. Ten lauke yra žudikai, kurie maišo cheminius narkotikus. Tai jaunus žmones pražudo“.

Brown ir Houston 15 metų buvo pora. Santuoka pilna dramų: alkoholizmas, narkotikai ir smurtas. 2012 m. vasario 11 d. Whitney Houston buvo rasta negyva savo viebučio kambario vonioje. Superžvaigždė mirė nuo kokaino perdozavimo ir įgimtos širdies ligos.

Jų dukra Bobbi Kristina po trijų metų taip pat buvo rasta vandens pilnoje vonioje. Mirties priežastis: nuskendo apsvaigusi nuo narkotikų.

Prieš šešis mėnesius Bobby Brown prarado dar vieną vaiką – jo sūnus Bobby Jr. Brown mirė nuo alkoholio ir nuskausminamųjų „Fentanyl“ kokteilio. Šeimos prakeiksmas? Blogas tėvo pavyzdys? Bobby Brown jau daug metų pats kovoja su alkoholizmu. „Man reikėjo jo, kad atsikelčiau ir galėčiau dirbti“, – paaiškino dabar Bobby Brown. Ar jis vis dar geria, klausimas lieka atviras.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*