„THE BLUE LAGOON“ ŽVAIGŽDĖ CHRISTOPHER ATKINS IEŠKO „LABAI SEKSUALIAI AKTYVIOS“ DRAUGĖS

Page Six
2021.04.18
Christopher Atkins / Christopher Atkins & Brooke Shields

Christopher Atkins / Christopher Atkins & Brooke Shields

New York. 1980 m. Christopher Atkins (60) kartu su Brooke Shields (55) sužavėjo daugelį paauglių merginų filme „The Blue Lagoon“ („Mėlynoji Lagūna“). Be drabužių tada matytas 18-metis beveik po keturiasdešimt metų taip pat mielai nusimeta drabužius.

Tiesa, ne prieš kamerą, o privačiai. Tačiau dabar jis yra vienišas. Todėl buvusi paauglių žvaigždė dabar ieško „seksualiai labai aktyvios“ draugės, rašo „Page Six“. Atkins ieško tos, kuri „galėtų du kartus per dieną pasi***ti“. Blogiausiu atveju, vieną kartą. Mr. Lover Lover teigia, kad jis gana „spontaniškas ir pašėlęs“, kas liečia seksą.

Po „The Blue Lagoon“ buvo gana ramu iš Christopher Atkins stovyklos. Jam buvo pasiūlyti tik mažesni vaidmenys, pvz., TV seriale „Dallas“. Vėliau jis dirbo kaip scenarijus ir prodiuseris. Su vidutine sėkme. Antraštėse jis dažniau buvo dėl savo problemų dėl alkoholio ir tuščių banko sąskaitų.

th3 th2 th

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*