BILLIE EILISH SUMUŠĖ SAVO PAČIOS REKORDĄ

Bild
2021.05.10
Billie Eilish

Billie Eilish

Los Angeles. Žaliai juodi plaukai, XXL džemperiai ir plačios kelnės – tokią žinojome Billie Eilish (19). Tačiau dabar ji pademonstravo savo visiškai naują pusę. Ir su tuo sumušė savo pačios rekordą.

JAV dainininkė nusifotografavo britų žurnalo „Vogue“ viršeliui. Nuotraukoje ji matoma seksualia apranga, išryškiančia jos kūno formas.

Eilish 2019 m. su albumu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“ pasiekė 1 mlrd. perklausų skaičių! 2020 m. ji tapo pirmąja moterimi, laimėjusia keturias svarbiausias „Grammy“ nominacijas. O dabar naujas rekordas!

„Man patinka šios nuotraukos ir man patiko dalyvauti šioje fotosesijoje“, – parašė Billie savo „Instagram“ po seksualiomis „Vogue“ nuotraukomis. „Visada daryk tai, kas tau patinka, visada kada tu nori. Visa kita – šūdas“. Ši nuotrauka 1 mln. Patinka ribą pasiekė per mažiau nei 6 min.

Kai Billie Eilish pakeitė savo plaukų spalvą iš žaliai juodos į blondinės, per 6 min. nuotrauka buvo palaikinta 1 mln. kartų. Dabar ši nuotrauka turi jau beveik 23 mln. Patinka.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*