BILL GATES SKYRYBŲ BYLOJE FIGŪRUOJA PEDOFILAS JEFFREY EPSTEIN

Wall Street Journal, The New York Times, The Daily Beast, People
2021.05.11
Jeffrey Epstein & Bill Gates

Jeffrey Epstein & Bill Gates

Los Angeles. Kodėl Melinda (56) ir Bill Gates (65) skiriasi? Sakoma, kad tam tikrą vaidmenį suvaidino „Microsoft“ įkūrėjo ir nuteistojo pedofilo Jeffrey Epstein (†66) susitikimai.

Teigiama, kad dar 2019 metų pabaigoje Melinda Gates palaikė ryšius su skyrybų teisininkais, kaip rašo „Wall Street Journal“. Dienraštis cituoja anoniminius šaltinius su įžvalga apie situaciją ir susijusius dokumentus. Maždaug prieš dvejus metus ji susitiko su kelių įmonių teisininkais. Anot pranešimo, susirūpinimas dėl jos vyro susitikimo su seksualiniu nusikaltėliu buvo viena iš skyrybų, kurios jau buvo pateiktos, priežasčių.

JAV svetainė „The Daily Beast“ taip pat paskelbė atitinkamą straipsnį. Anot šaltinių, Melinda Gates tariamai susitiko su Epstein kartu su savo vyru 2013 m. Teigiama, kad ją suerzino jųdviejų santykiai, kaip sakoma. Ji, matyt, pasakė draugams, kad susitikimas jai buvo nepatogus ir ji nieko nenorėjo turėti su Jeffrey Epstein.

2019 m. „The New York Times“ pranešė, kad ankstesniais metais įvyko keli Bill Gates ir Epstein susitikimai. Tuo metu verslininko atstovė teigė, kad visada buvo kalbama apie filantropiją. Gates apgailestauja, kad kada nors susitiko su Estein. 2019 m. vyras interviu „Wall Street Journal“ sakė: „Aš sutikau jį. Aš neturėjau su juo nei verslo santykių, nei draugystės.“

Viena anonime norėjusi likti moteris dabar dienraščiui sakė, kad „Microsoft“ įkūrėjas laikosi tuometinio savo pareiškimo ir nenori daugiau nieko komentuoti šia tema. Melinda Gates neatsakė į paklausimus.

Vis dar sutuoktinių pora gegužės 3 d. paskelbė, kad skirsis po 27 santuokos metų. „Kruopščiai apsvarstę ir daug dirbę vardan mūsų santykių, mes priėmėme sprendimą nutraukti santuoką“, – paskelbė jiedu  „Twitter“.

Vėliau JAV žurnalas „People“ pranešė, kad „dalykų kombinacija“ turėjo lemti skyrybas. Pati pora priežasčių kol kas nekomentuoja. Pareiškime tik pasakyta, kad jie nori kartu tęsti labdaringo „Bill & Melinda Gates“ fondo darbus, tačiau jie netiki, kad galėtų „augti kartu“ privačiai kaip pora.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*