BENNIFER: JENNIFER LOPEZ IR BEN AFFLECK VĖL KARTU?

Bild, Page Six
2021.05.02
Jennifer Lopez / Ben Affleck

Jennifer Lopez / Ben Affleck

Los Angeles. Ben Affleck (48), regis, blaškosi tarp dviejų Jen. Po susitikimo su Jennifer Lopez (51) praėjusią savaitę, netrukus aktorius buvo pastebėtas su kita eks – Jennifer Garner (49).

Nežinia, ar aplink Holivudo žvaigždę skrieja naujoji (senoji) meilė. Bet faktas, kad Ben metų pradžioje išsiskyrė su aktore Ana de Armas (32). Ar jis jaučiasi vienišas? Galbūt, rašo „Bild“. Nes J.Lo išsiskyrus su beisbolo žvaigždė Alex Rodriguez (45), Affleck greitai buvo šalia J.Lo durų.

Kaip skelbia „Page Six“, Ben net kelis kartus po skyrybų su A-Rod buvo pastebėtas dainininkės valdose Kalifornijoje. Kiekvieną kartą jis ten atvyko su baltu visureigiu, kuris priklauso Jennifer Lopez (žr. foto). Šaltinis pasakoja: „Apsauga pasiima jį netoliese esančiame susitikimo taške ir po kelių valandų sugrąžina jį atgal į Jennifer namus“.

Ar tai reiškia, kad Ben Affleck ir Jennifer Lopez sieja karštas romanas? Ne! Tvirtina šaltinis. Jo apsilankymai yra tik platoniški: „Jie yra draugai. Tokie jie yra jau daug metų“.

O ką Ben darė kartu su Jennifer Garner? Paskalų mėgėjams teks nusivilti. Regis, ji neatleis Ben apgaudinėjimo su aukle. Garner su aktoriumi išsiskyrė 2015 m. po 10 metų trukusios santuokos. Dabar kartu jie laukė prie vieno miesto baseino bendro sūnaus Samuel (9).

Ben ir Jen taip pat turi dvi dukras – Violet (15) ir Seraphina (12).

Tuo tarpu Lopez su Affleck išsiskyrė 2004 m. po beveik dvejų metų pertraukos. Pora buvo vadinami „Bennifer“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*