„THE BENCH“: HERCOGIENĖ MEGHAN NUPLAGIJAVO KNYGĄ?

RTL
2021.05.12
Meghan Markle

Meghan Markle

Los Angeles. Pasirodė kaltinimų, kad hercogienės Meghan (39) knyga vaikams „The Bench“ yra plagiatas. Apie tai dabar prašneko tariamo originalo autorė.

Birželio 8 d. prekybos vietas pasieks knyga „The Bench“. Tai yra pirmoji Meghan Markle knyga. Netrukus po to, kai buvo pranešta apie šią knygą, internete vis garsiau pasigirdo kaltinimų, kad visa tai yra tik kopija nuo kitos istorijos. Internete spekuliuojama, kad galėjo panaudoti autorės Corrinne Averiss ir iliustratoriaus Gabriel Alborozo (49) knygą „The Boy On The Bench“.

Averiss dabar viešai pareiškė, kad perskaitė „The Bench“ knygos aprašymą ir ištrauką, o „tai nėra ta pati istorija ar panašūs motyvai kaip ‘The Boy On The Bench'“, – „Twitter“ parašė knygos autorė. „Nematau jokių panašumų“.

„The Bench“ yra pirmoji Meghan knyga vaikams. Ją įkvėpė jos vyro, princo Harry (36) santykiai su jų bendru sūnumi Archie (2). Leidykla „Random House“ savo tinklalapyje teigia, kad knyga parodo „ypatingus tėvo ir sūnaus santykius motinos akimis“.

Meghan pareiškime teigė: „’The Bench’ prasidėjo kaip eilėraštis, kurį parašiau savo vyrui Tėvo dieną, mėnesį po Archie gimimo“. Šis eilėraštis tapo istorija, kuri yra nagrinėjama knygoje vaikams.

Iliustracijas nupiešė Christian Robinson (34). Iš pradžių knyga pasirodys JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Indijoje ir Pietų Afrikoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*