BEN DOLIC ATSISAKĖ DALYVAUTI „EUROVISION“ DAINŲ KONKURSE 2021

RTL
2020.11.20
Ben Dolic

Ben Dolic

Berlin. Vokietija, kaip ir daugelis kitų šalių, „Eurovision“ dainų konkursui 2021 m. dalyvauti pasiūlė šiemet neįvykusio šou dalyviams. Visgi, Ben Dolic (23) po ilgų dvejonių atsisakė dalyvauti kitų metų ESC finale Roterdame.

„Mėgavausi kiekvienu ‘Eurovision’ kelionės momentu ir vertinu kiekvieną, kuris manimi tikėjo ir buvo su manimi kiekviename žingsnyje“, – rašo Dolic „Instagram“. Toliau slovėnas paaiškino: „Mano karjera pasisuko kita kryptimi! Kaip atlikėjas aš labai užaugau, bet yra dar tiek daug, ką aš norėčiau pasiekti“.

Ben Dolic nusprendė neatstovauti Vokietijai kitų metų ESC konkurse. „Tai buvo sunkus sprendimas, bet teisingas šiam laikui“, – toliau rašo dainininkas.

Dainininkui, kuris bus išrinktas vykti į Roterdamą 2021 m., Ben parašė: „Linkiu tau iš visos širdies visko geriausio! Mėgaukis kelione!“.

2021 m. ESC finalas įvyks gegužės 22 d. Roterdame. Iš viso dalyvaus 41 šalių atstovai. Kas atstovaus Vokietijai, nuspręs dvi žiuri – ekspertų žiuri iš „Eurovision“ žiuri.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*