„BE NAMŲ NEGERAI“: LYNNE McGRANGER PASIEKĖ REKORDĄ

Seven, Play Radio
2014.02.20
Lynne McGranger

Lynne McGranger

Sydney.  Seriale „Home And Away“ („Be Namų Negerai“), kuris filmuojamas jau 25 metus, pasiektas naujas rekordas. Jį pagerino Lynne McGranger (61), kuri tapo ilgiausiai seriale vaidinančia moterimi.

Prieš tai rekordas priklausė Kate Richie (35), kuri vaidino Sally Fletcher. „Be Namų Negerai“ Katie vaidino nuo 8 metų. Apie naująjį rekodą Lynne McRanger sakė: „Norėčiau, kad Irene (Lynne McGranger charakteris – red. past.) įsimylėtų ir pagaliau taptų Samerbėjaus nuotaka“.

„Irene jaučiasi puikiai, kai jos gyvenime yra vyras. Bet taip pat ji iš tų žmonių, kurie yra pasmerkti nelaimingai meilei. Tikiu, kad ji ištekės, tačiau kartu baiminuosi, kad bus vistiek nelaiminga“, – pridūrė Lynne filmavimo aikštelėje.

Lynne McGranger pridūrė, kad jai begalo malonu, jog šiemet įėjo į istoriją. Seriale ji vaidina jau 22 metus. „Myliu tai, ką darau ir jokiu būdų nepaliksiu šito!“, – šypsojosi aktorė.

Beje, seriale „Be Namų Negerai“ yra ir daugiau „veteranų“. 25 metus skaičiuojamame seriale vis dar Alf Stewart rolę vaidina Ray Meagher (69), naivuolės blondinės Marilyn – Emily Simons (44), o Leah – Ada Nicodemou (36).

„Be Namų Negerai“ su puikiais reitingais rodomas Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Graikijoje ir Estijoje. Anksčiau Samerbėjaus miestelio nuotykius ir dramas galėjome stebėti ir Lietuvoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*