ATSKLEISTA, KODĖL LEONARDO DICAPRIO NEGAVO „OSKARO“

Alfa.lt
2014.03.05
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Los Angeles. Sunkiausios lenktynės kątik praūžusiuose „Oskarų“ apdovanojimuose vyko dėl geriausio aktoriaus nominacijos. Šioje apdovanojimų kategorijoje varžėsi Christian Bale (40), Chiwetel Ejiofor (36), Bruce Dern (77), Matthew McConaughey (44) ir Leonardo DiCaprio (39). Dauguma pastarojo aktoriaus gerbėjų tikėjosi, kad šįkart jam sėkmė tikrai nusišypsos.

Statulėlę pasiglemžus Matthew McConaughey, gerbėjai sukluso: kodėl DiCaprio nepelnė apdovanojimo? Užsienio žiniasklaida tokiam, pavadinkime, nesusipratimui, rado paprastą paaiškinimą. „Akivaizdžiai buvo matoma, kad Leonardo DiCaprio šiais metais nelaimės, kaip ir bet kada artimiausiu metu, nebent jis taptų kitokiu aktoriumi – ne tokiu „kietu“. „Kieti“ vyrukai „Oskarų“ nelaimi“, – rašoma užsienio spaudoje.

Būti „kietu“ aktoriumi nereiškia, kad jis yra ne toks sėkmingas, populiarus ar geidžiamas. Greičiau, priešingai. Kiek plačiau žiniasklaidoje minima tai, kad nuo „Titaniko“ laikų, kur Leonardo DiCaprio visų širdis pavergė jausminga meilės istorija, aktorius pasikeitė.

„Pradžioje jis buvo labai atviras, su aiškiai nuspėjamomis emocijomis, kol pamažu darėsi vis „kietesnis“. Visi vaidmenys pastaruosiuose filmuose, kuriuose jis pasirodė, – įspūdingi ir įsimenantys, juos net sunku būtų reitinguoti ar vertinti. Todėl jis ir nepretenduoja į „Oskarą“, – toliau teigiama užsienio spaudoje.

alfalt

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*