ASMENIŠKA: JOGI LÖW KALBA APIE SAVO VIENATVĘ IR HOMOSEKSUALUMĄ

Die Zeit
2021.06.08
Jogi Löw

Jogi Löw

München. Vokietijos nacionalinės futbolo komandos treneris Jogi Löw (61) laikraščiui „Die Zeit“ leido pasižvalgyti po jo asmeninį gyvenimą. Futbolo treneris kalba apie savo vienatvę, troškimą turėti vaikų ir homoseksualumą.

Būdamas nacionaliniu treneriu, Jogi Löw savo gyvenime yra pasiekęs viską, apie ką kiti treneriai gali tik svajoti. Tačiau sėkmė taip pat atnešė daug minusų, kaip jis dabar atskleidė. Interviu „Die Zeit“ Jogi Löw buvo stebėtinai atviras. Pirmą kartą jis taip pat kalbėjo apie naštą ir tuštumą, kurią dažnai teko patirti per 15 metų, kai buvo šalies nacionalinės komandos treneris. Kadangi į darbą įeina ir labai nepatogios užduotys: buvo baisu, pasak jo, pasakyti veteranams žaidėjams, kad jie nebėra komandos nariai.

„Žinoma, tai mane labai liečia. Kartais naktimis nemiegojau. Aš irgi žmogus!“, – sako Löw.

Jis taip pat atskleidžia, kad įkrito į duobę laimėjęs 2014 metų Pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje: „Po turnyro buvau arti depresyvios nuotaikos. Po kiekvieno turnyro yra tuštuma.“

Laimėjęs pasaulio titulą, jis persikraustė atgal į nuomojamą namą Sardinijoje. „Aš sėdėjau ten ir galvojau ‘Dabar aš čia toks vienišas, kur mano žmonės, kur mano komanda, kur mano žaidėjai, kur yra tikslai?'“.

Net po legendinio 7:1 mačo su Brazilija jis pajuto vienatvę: „Tai buvo galbūt geriausias mano karjeros žaidimas, bet man, kaip treneriui, to buvo per daug!“.

Interviu taip pat treneris kalba apie šeimą. Löw apgailestauja, kad neturi vaikų: „Kai man buvo 25, 30 ar 35 metai, aš to nemačiau. Galbūt aš to neįsivaizdavau, aš nustūmiau temą į šalį. Bet per pastaruosius dešimt metų vėl ir vėl galvojau apie tai, kaip būtų buvę turėti vaikų“.

Neskaitant gandų, šiuo metu nežinoma, ar jo gyvenime yra moteris. Buvusi žmona Daniela (62) su Jogi Löw išsiskyrė 2016-aisiais po 35 metų santuokos, tačiau, anot žiniasklaidos pranešimų, yra vis dar artimi.

Jis taip pat atkreipia dėmesį į homoseksualumą futbole, kuris šiame versle dažnai yra tabu tema. Pasak Löw, visuomenė yra atvira, tačiau, deja, mažiau atvirumo yra futbole: „Nors jau buvo padaryta be proto daug, to galbūt dar šiek tiek trūksta stadione“.

Paklausus, ar jis prisipažintų viešai, jei pats būtų gėjus, treneris labai aiškiai atsako teigiamai: „Tada ir aš už to stovėčiau“.

Beje, Jogi Löw šiemet po futbolo čempionato pasitrauks į pensiją.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*