ASHTON KUTCHER TĘSIA BENDRADARBIAVIMĄ SU SPD VADOVE SASKIA ESKEN

Bild
2021.04.05
Saskia Esken (SPD) / Ashton Kutcher

Saskia Esken (SPD) / Ashton Kutcher

Los Angeles/Berlin. Neįprastas duetas: Vokietijos socialdemokratų partijos SPD lyderė Saskia Esken (59) palaiko ryšį su Holivudo žvaigžde Ashton Kutcher (43)!

Tai aktorius atskleidė „OMR Podcast“ su įkūrėju Philipp Westermeyer. Kutcher su politike susisiekė dar pernai spalį, per „Twitter“ parašęs: „Prašau, parašykite man tiesiogine žinute“.

Kadangi Ashton Kutcher norėjo pagalbos iš Saskia Esken dėl naujo Europos Sąjungos įstatymo. „Su savo organizacija ‘Thorn’ aš pasisakau už vaikų teises ir prieš vaikų išnaudojimą. Firmoms turėtų būti suteikta galimybė susekti ir pašalinti medžiagą, pvz., vaikų pornografiją, naudojant programinę įrangą ir dirbtinį intelektą“, – paaiškino Kutcher podkaste.

Toliau aktorius sakė: „Saskia Esken supranta, kaip veikia internetas. Mano strategijos komanda man pasiūlė užmegzti kontaktą su ja. Aš su ja ir kitais politikais palaikau kontaktą“.

Jo noras yra pritaikyti duomenų apsaugą įstatymais, kad įmonės galėtų imtis veiksmų kovoje su vaikų išnaudojimu internete. „Mes nieko negalime padaryti, nes įstatymai stovi priešais mus mūsų kelyje. Manau, kad tai kvaila. Nenoriu gyventi tokiame pasaulyje“, – interviu OMR sako Kutcher.

Laikraštis „Bild“ paprašė Saskia Esken pakomentuota bendradarbiavimą su Ashton Kutcher, tačiau atsakymo negavo.


View this post on Instagram

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*