ASHLEY MORGAN SMITHLINE TAIP PAT APKALTINO MARILYN MANSON

People
2021.05.11
Ashley Morgan Smithline / Marilyn Manson @ "People"

Ashley Morgan Smithline / Marilyn Manson @ "People"

Los Angeles. Marilyn Manson (52) klimsta dar giliau. Po to, kai Esmé Bianco (38) ir Evan Rachel Wood (33) apkaltino rokerį seksualine ir psichine prievartomis, dabar Ashley Morgan Smithline (36) pateikė atitinkamus kaltinimus.

Žurnalui „People“ ji atskleidė, kaip Manson ją prievartavo daugiau nei dvejus metus. „Aš išgyvenau monstro etapą“, – paaiškino Ashley. Skandalingasis rokeris tariamai jai įkando, plakė, sužeidė su peiliu ir daug kartų užpuolė seksualiai. Be to, jis ją uždarė garsui nepraleidžiamoje patalpoje.

Ashley Morgan Smithline kalba apie panašias situacijas, kokias jau Bianco atskleidė žurnalui „Variety“. Dėl to ji padavė dainininką į teismą.

Esmé Bianco tikina, kad Marilyn Manson daug kartų ją prievartavo, apsvaigino narkotikais. Manson Bianco išprievartavo 2011 m. gegužę, anot moters. Ji taip pat pasakojo apie įkandimus, plakimus ir fizinį smurtą. Bianco ir Smithline dėl tariamų užpuolimų kenčia nuo potrauminio streso sutrikimo.

Smithline dabar tikisi, kad gali padėti sustabdyti „siaubingiausią šio pasaulio monstrą“. „Aš nesu auka“, – paaiškino ji. „Aš esu prakeiktas išgyvenęs žmogus. Norėčiau, kad žmonės žinotų, kas jis yra“. Kalbėti jai verta, jei tai padės sustabdyti smurtą prieš kitas moteris, tikina Ashley.

„Jų teiginiuose yra tiek daug melo, kad jei norime juos paneigti, nežinome, nuo ko pradėti“, – sakoma Manson atstovo pranešime. Santykiai tarp muzikanto ir Smithline, jei galima juos taip pavadinti, nesitęsė nė savaitę. Rokeris griežtai atmeta tokius kaltinimus.

Manson anksčiau kelis kartus komentavo šiuos kaltinimus. Per savo advokatą jis, be kita ko, pranešė kad Bianco pateikti įtarimai buvo „akivaizdžiai melagingi“. Tariamai aktorė pateikė ieškinį tik po to, kai Manson atsisakė „patenkinti finansinius reikalavimus, pagrįstus veiksmais, kurie tiesiog niekada nebuvo įvykę“.

Kita vertus, Wood vasario mėnesio „Instagram“ įraše teigė, kad muzikantas ją „baisiai skriaudė daugelį metų“. Marilyn Manson tuo metu taip pat paneigė šiuos kaltinimus ir „Instagram“ taip pat pareiškė, kad „šie naujausi kaltinimai […] yra baisūs tikrovės iškraipymai“.

Vėliau įrašų kompanija ir vadybininkai, dirbę su Marilyn Manson, nutraukė bendradarbiavimą su juo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*