AR SOPHIE TURNER ATSKLEIDĖ SAVO SEKSUALINĘ ORIENTACIJĄ?

Klatsch und Tratsch, Rolling Stone
2021.06.09
Sophie Turner & Joe Jonas

Sophie Turner & Joe Jonas

Los Angeles. „Game Of Thrones“ žvaigždė Sophie Turner (25), atrodo, naujame „Instagram“ įraše atskleidė, kad yra biseksuali.

Aktorė yra nuo 2019 m. ištekėjusi už Joe Jonas (31). Kartu jiedu turi dukrą, kuriai liepą bus vieneri. Dabar socialiniame tinkle Turner, kaip ir daugelis kitų įžymybių, švenčia Pride mėnesį, skirtą LGBTQ+ ir pareiškė palaikymą bendruomenei. Sophie paaiškina: „Laikas nėra straight ir aš taip pat“. Be to, ji pridėjo lipdukų, kuriame rašoma „Bi-Pride“ ir „No way, I’m gay“.

Daugybė fanų džiaugiasi dėl tariamo Sophie atsiskleidimo. „Sophie Turner patvirtino, kad yra biseksualu? Happy Pride, myliu tave“, – rašo vienas vartotojas. Kitas pridūrė: „Jei Sophie Turner yra biseksuali, tuomet tai yra didžiulis laimėjimas, kadangi ji tokia karšta“.

Tiesa, viename interviu 2019 m. žurnalui „Rolling Stone“ žvaigždė yra pasakiusi: „Kiekvienas eksperimentuoja. Tai priklauso tapimui suaugusiu. Aš myliu sielą, ne lytį“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*