AMY WINEHOUSE MAMA DIRBA TIES NAUJU DOKUMENTINIU FILMU

spot on news
2021.04.06
Amy Winehouse

Amy Winehouse

London. 10 mirties metinių proga Amy Winehouse (†27) mama sugalvojo su BBC susukti naują doku filmą apie legendinę dainininkę. Janis Winehouse (65) papasakojo, kodėl panoro pasirodyti filme.

Janis priežastimi dirbti kartu su BBC kuriant filmą apie jos dukrą, yra išsėtinė sklerozė, „kuri grasina išplėšti atsiminimus apie Amy“, kaip rašoma BBC pranešime spaudai.

Moteriai liga buvo diagnozuota dar 2003 m. Sklerozės vienas pagrindinis simptomas – atminties praradimas. Be to, ji netiki, kad pasaulis pažįsta „tikrąją Amy“, kurią ji užaugino. Velionės motina sako: „Aš džiaugiuosi dėl galimybės, pasiūlyti supratimą apie jos šaknis ir gilų žvilgsnį į tikrąją Amy“.

Soul diva 2006 m. su albumu „Back To Black“ šventė didelę sėkmę. Penkių „Grammy“ laimėtoja turėjo didelį muzikinį talentą. Tačiau jos karjerą (ir gyvenimą) sugriovė priklausomybė narkotikams, psichinės problemos. 2011 m. Amy Winehouse prisijungė prie klubo „27“, mirdama apsinuodijusi alkoholiu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*