„AMERICAL IDOL“: AVALON YOUNG TURI AUGLĮ IR SERGA VĖŽIU!

spot on news
2021.05.02
Avalon Young

Avalon Young

Los Angeles. Vos 26-erių Avalon Young (26) privalo kovoti sunkiausią savo kovą. „Americal Idol“ žvaigždė kovoja su smegenų augliu ir vėžiu. Tačiau dainininkė neturi pakankamai pinigų gydymui sumokėti.

Vasarį „American Idol“ kandidatė atskleidė šokiruojančią žinią, kad smegenyse turi persiko dydžio auglį. Jos vienintelė pagalba: 16 val. trunkanti operacija. Ji ryžosi gultis ant operacijos stalo. Operacija praėjo gerai ir Avalon tikėjosi, kad gali atsikvėpti.

Tačiau balandį dainų autorė paskelbė antrą šokiruojančią žinią. „Gavau vieną blogiausių naujienų po to, kai maniau, jog po šios auglio operacijos atsigausiu visiškai. Turiu vėžį savo smegenyse ir privalau tuo pasirūpinti. Antra operacija, o tada chemoterapija bei švitinimas“, – informavo savo fanus Avalon Young.

Bet vasarį įvykusi auglio operacija pasiglemžė beveik visas jos santaupas. Daugiau mokėti už gydymą „American Idol“ kastingo dalyvė negali. Todėl Young su savo šeima sukūrė „GoFundMe“ profilį ir pradėjo rinkti aukas gydymui nuo smegenų vėžio. „Avalon yra nepriklausoma menininkė ir laisvai samdoma dainininkė bei dainų autorė. Mes tikimės, kad ji sulauks palaikymo už visą šią finansinę naštą. Kiekvienas centas padeda!“, – rašoma aukojimo svetainėje.

Iki šiol surinkta 72 000 JAV dolerių. Tikslas: 100 000 JAV dolerių. Avalon antroji operacija turėtų įvykti gegužės 27 d.

Nepaisant blogų žinių, Avalon Young balandžio 30 d. išleido naują singlą „She Don’t“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*