ALVARO SOLER IŠSISKYRĖ SU DRAUGE

RTL
2021.04.01
Sofia Ellar & Alvaro Soler

Sofia Ellar & Alvaro Soler

Berlin. Que pana arba kaip gaila! Vokiečių pop žvaigždė Álvaro Soler (30) išsiskyrė su savo drauge Sofia Ellar (27). Ir tai įvyko nepaisant to, kad neseniai Soler išleido naują dainą „Magia“, skirtą jai.

Ispaniškų ritmų muzikantas apie tai pranešė paskelbęs emocionalų įrašą „Instagram“. Madride gyvenanti ispanė ir vokietis tikriausiai išsiskyrė dėl atstumo, esančio lokdauno metu. „Paskutiniai mėnesiai nebuvo lengvi mums, bet kadangi mes visada esame atviri jums, Sofia ir aš norėjome pranešti, kad mūsų gyvenimai pasuks skirtingais keliais“, – rašo Álvaro Soler.

Tačiau dainininkas pripažįsta: „Mes visada liksime tais, kurie iš kiekvienos akimirkos išgausime geriausia, kurie juokėmės, sekėme mūsų svajonėmis ir palaikėme vienas kitą scenoje ir už jos“.

„Mes žinome, kad jūs suprantate, ką mes išgyvename ir norėtume jums visiems padėkoti už meilę, kurią mums davėte. Mes mylime jus, mes mylime save ir mes visada bandysime ateityje būti geriausiomis savo versijomis“, – baigia įrašą muzikantas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*