ALESSANDRA AMBROSIO PATVIRTINO NAUJĄ ROMANĄ

RTL
2021.04.06
Alessandra Ambrosio & Richard Lee

Alessandra Ambrosio & Richard Lee

Los Angeles. Dabar tai tapo oficialu! Jau kelios savaitės sklando gandai, ar topmodelis Alessandra Ambrosio (39) po skyrybų su italų dizaineriu Nicolo Oddi (39) susirado naują draugą. Ambrosio tai patvirtino!

Alessandra Ambrosio „Instagram“ pasveikino su Velykomis. Modelis į „Instagram“ istoriją įkėlė kelias nuotraukas, tarp jų – su naujuoju mylimuoju modeliu Richard Lee (38). Ir parašė: „Myliu tave visa savo širdimi“. Trumpame video matoma, kaip Alessandra ir Richard bučiuojasi.

Buvęs „Victoria’s Secret“ angelas nuo 2005 m. iki 2018 m. buvo kartu su amerikiečių verslininku Jamie Mazur, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų. Vėliau ji susitikinėjo su Nicolo Oddi. Išsiskyrimo ji iki šiol nebuvo paviešinusi. Tačiau nauji jos įrašai pasako daugiau nei tūkstantis žodžių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*