„ABBA“ SUGRĮŽO Į STUDIJĄ!

The Herold Sun, The New York Times
2021.05.09
"ABBA"

"ABBA"

Stockholm. Na pagaliau! Greitai tai įvyks: švedų kultinė grupė „ABBA“ sugrįžo atgal į įrašų studiją ir dar šiais metais pristatys naują muziką.

Tai dabar patvirtino kvarteto narys Björn Ulvaeus (76) pokalbyje su „The Herold Sun“ ir „The New York Times“: „Šiais metais pasirodys nauja muzika. Tai nuspręsta“. Nebėra klausimo, ar tai įvyks – tai įvyks!

Björn kartu su Angetha Fältskog (71), Benny Andersson (74) ir Anni-Frid Lyngstad (75) reguliariai lankosi studijoje Stokholme. Iki šiol keturi „ABBA“ nariai gerai sutaria.

Tiesą, sakant jau 2018 m. turėjo pasirodyti mažiausiai dvi naujos „ABBA“ dainos. Tačiau metų pabaigoje naujų dainų išleidimas buvo vis perkeliamas (Play Radio apie tai jau rašė).

Visgi, gali būti, jog šiemet naujų dainų taip ir nepasirodys. Björn Ulvaeus ir 2019 m. balandį tikino, kad nauja muzika pasirodys tų pačių metų rudenį. Ir tada ji nepasirodė.

Paraleliai su naujomis dainomis buvo suplanuotas ir hologramų turas, kur „ABBA“ nariai pasirodytų virtualiai. Dėl koronaviruso pandemijos ir šie planai buvo įšaldyti.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*