AARON CARTER TAPS TĖVU

PRO7, Bild
2021.04.19
Melanie Martin & Aaron Carter

Melanie Martin & Aaron Carter

Los Angeles. Aaron Carter (33) ir jo On/Off draugė Melanie Martin (33) greitai taps tėvais. Tai pranešė pati mergina savo „Instagram“ profilyje.

Tuo tarpu, Melanie ir Aaron yra susižadėję. Jau 2020 m. Martin buvo nėščia, tačiau prarado kūdikį. „Niekada negalvojau, kad tai nutiks. (…) Dabar privalau planuoti mūsų ateitį“, – PRO7 laidai „red!“ sakė buvusi vaikų žvaigždė iš Amerikos.

Toliau blondinė tęsė: „Mes labai džiaugiamės. Negalėjau savo vaikui įsivaizduoti geresnio tėvo. Myliu tave ir visada būsiu tavo“.

Pora buvo kartu tik kelis mėnesius, kai Melanie 2020 m. kovo mėn. pranešė savo vaikinui, kad yra nėščia. Aaron nenorėjo tuo patikėti, ir kilo smurtas šeimoje. „Instagram“ modelį JAV policija areštavo už smūgį dainininkui ir jo apibraižymą nagais.

Vėliau įvyko išsiskyrimas ir daug purvo pilimo. Netrukus Aaron Carter guodėsi kitos merginos glėby. Kol galiausiai jis vėl buvo pastebėtas su Melanie Martin, kuri birželį tariamai patyrė persileidimą.


View this post on Instagram

A post shared by @missmelaniemartin

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*