„3 DOORS DOWN“ IŠMETĖ SAVO BOSISTĄ IŠ GRUPĖS

FirstNews
2014.03.05
"3 Doors Down"

"3 Doors Down"

D’Iberville. Grupė „3 Doors Down“ vėl išsižadėjo savo bosisto Todd Harrell (42). Dabar visiems laikams.

„3 Doors Down“ narys bei įkūrėjas buvo suimtas ir dabar grupė atsiskyrė nuo jo. Jau praeitą balandį jie laikinai jį buvo išmetę po to įvykio, kai jis, apsvaigęs nuo alkoholio ir medikamentų, sukėlė autoavariją, kurios metu žuvo vyras. Dabar Harrell vėl suimtas Misisipėje dėl vairavimo, apsvaigus nuo narkotikų. Jis be sąmonės buvo rastas prie automobilio vairo.

Abu kartus bosistas buvo paleistas už užstatą, tačiau netrukus jis turės atsakyti teisme už padarytus nusikaltimus, už kuriuos jam gresia daugelio metų laisvės atėmimo bausmė. Atsižvelgiant į paskutinįjį įvykį likę grupės nariai paskelbė savo nuomonę: „Po vakarykščio įvykio grupė galutinai atsiskiria nuo Todd. Nusprendėme žengti šį žingsnį, kad išsaugotume grupės įvaizdį ir dorumą bei padrąsintume Todd pripažinti savo problemas ir jas išspręsti.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*