100 METŲ? PRINCAS PHILIP NEGALĖJO NIEKO BLOGESNIO ĮSIVAIZDUOTI!

RTL, Mirror, Telegraph
2021.04.14
Princas Philip

Princas Philip

London. Jis buvo taip arti savo 100-ojo gimtadienio. Princas Philip (†99) nesulaukė jo. Tačiau teigiama, kad Edinburgo hercogas negalėjo nieko blogesnio įsivaizduoti, kaip sulaukti 100 metų.

Interviu „Telegraph“ 2000-ųjų pradžioje princas Philip, pasak „Insider“, atskleidė: „Negaliu įsivaizduoti nieko blogesnio“.

Anot „Mirror“, „Telegraph“ karališkasis specialistas Hugo Vicker apie Philip sakė: „Perspektyva birželį sulaukti 100 metų jo visiškai netraukė. Jis nenorėjo nacionalinės šventės ir pandemija jį išgelbėjo“.

Paskutinėmis savo gyvenimo dienomis princas Philip daug laiko praleido su žmona, karaliene Elizabeth II (94). Dieną jis daug miegojo, tačiau jis taip pat turėjo gyvų, „budrių“ akimirkų. Jis praleido daug laiko su antklode ant kelių ir karaliene šone, kad galėtų mėgautis saulės spinduliais Londone, skelbia Vicker.

Princas Philip bus palaidotas balandžio 17 d. Vindzoro pilyje. Tai transliuos viso pasaulio TV kanalai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*