ZOË KRAVITZ SAVO VYRĄ PALIKO DĖL CHANNING TATUM?

RTL, People
2021.01.12
Zoë Kravitz / Channing Tatum

Zoë Kravitz / Channing Tatum

Los Angeles. Prieš gerus 18 mėnesių Zoë Kravitz (32) ir Karl Glusman (33) susituokė. Dabar viskas baigta! Sklinda gandai, kad Lenny Kravitz (56) dukrą savo vyrą iškeitė į aktorių Channing Tatum (40).

Zoë Kravitz su Glusman išsiskyrė dar prieš Kalėdas. Greičiausiai aktorė jas sutiko su naujuoju mylimuoju. Tačiau šaltinis žurnalui „People“ papasakojo, kad jokio tariamo romano tarp Kravitz ir Tatum nėra: „Jie dirba kartu ties vienu projektu. Netiesa, kad jie susitikinėja“. Apie kokį projektą eina kalba, anonimas nepanoro atskleisti.

Channing Tatum su Zoë jau dirbo kartu „The Lego Batman Movie“.

Tatum 2019 m. išsiskyrė su Jenna Dewan (40), o vėliau pradėjo susitikinėti su britų dainininke Jessie J (32). Tačiau ir čia jis netruko ilgai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*