ZAC EFRON IR VANESSA VALLADARES – PORA?

FirstNews, Daily Mail
2020.09.16
Zac Efron & Vanessa Valladares

Zac Efron & Vanessa Valladares

Byron Bay. Gandai apie Zac Efron (32) romanus nesiliauja. Dabar jis peršamas su australe Vanessa Valladares (25).

„Daily Mail“ išspausdino nuotraukas, kuriose matomas Zac ir Vanessa kartu. Paparacių darytose nuotraukose jie užfiksuoti vaikščiojantys Byron Bay. Abu atrodo gerai nusiteikę. Akivaizdu, kad jie yra daugiau nei tik geri draugai, kadangi pora laikosi susikibę rankomis.

Pirmieji gandai apie Zac Efron ir Vanessa Valladares pasirodė praėjusią liepą. Tada pora taip pat buvo pastebėti Australijos Byron Bay miestelyje. Ten mergina dirbo padavėja. Skelbiama, kad modelis metė savo darbą, kad praleistų daugiau laiko su aktoriumi.

Nei Zac, nei Vanessa apie savo santykius viešai nekalbėjo.

Be to, Zac Efron planuoja persikelti į Byron Bay. Oficiali priežastis: jis ten koronos pandemijos metu jaučiasi saugiau nei Los Andžele. O gal vis dėlto, jis persikraustys dėl savo naujosios meilės?

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*