WYCLEF JEAN SUBANKRUTAVO

FirstNews, Play Radio
2014.04.24
Wyclef Jean

Wyclef Jean

New York. JAV žiniasklaidoje rašoma, kad Wyclef Jean (44) banko sąskaita tuščia.

Advokatų kontoros „Shukat Arrow Hafer Weber & Herbsman“ dokumentuose, įteiktuose Niujorko teismui, matyti, kad Wyclef yra skolingas 133 219 dolerių ir 9 centus už atliktas teisines paslaugas. Tačiau šalys susitarė, kad Wyclef sumokės 100 000 dolerių.

Galiausiai įmonė leido jam sumokėti 60 000 dolerių – 10 000 dolerių iki praėjusio rugpjūčio ir likusius iki gruodžio. Jei jis šios sumos nesumokės per šį laiką, tuomet turės mokėti 100 000 dolerių. Regis, dainininkas nesumokėjo, nes dabar advokatų kontora reikalauja iš jo priteisti 100 000 dolerių sumą ir delspinigius.

PlayRadio.lt informuoja, kad „Shukat Arrow Hafer Weber & Herbsman“ parašė el. laišką Wyclef Jean advokatui su įspėjimu, kad areštuos muzikanto sąskaitą, tačiau šis atsakė: „Areštuokit. Kaip parašyta mano profesionaliame žodyne – ten nėra pinigų“.

Daugiau detalių nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*