WOODY ALLEN NETIKĖTAI IŠLEIDO SAVO MEMUARŲ KNYGĄ

FirstNews
2020.03.25
Woody Allen

Woody Allen

Los Angeles. Woody Allen (84) visų nuostabai išleido autobiografinę knygą JAV. Jo darbas vadinasi „Apropos Of Nothing“ ir neseniai dėl kritikos leidyklą buvo sustabdžiusi knygos išleidimą.

400 psl. knygą išleido „Arcade“ leidykla. Ilgą laiką leidykla nenorėjo išleisti knygos. Memuaruose  režisierius atsigręžia į savo neramų gyvenimą, taip pat ir į prieštaringai vertinamą romaną su podukra Soon-Yi Previn (49), kuri tuo metu buvo 34 metais jaunesnė už jį.

Apie ryšius su buvusios žmonos Mia Farrow (75) įdukra Woody Allen rašo: „Mūsų santykių pradžioje mūsų užsidegimas buvo toks didelis, kad vargu ar galėjome paleisti vienas kito rankas“. Šiuo metu jie yra susituokę ir turi du vaikus.

Iš pradžių knygą „Apropos Of Nothing“ planavo išleisti leidykla „Grand Central Publishing“. Tačiau dabar leidyklos, kuri priklauso „Hachette“ grupei, darbuotojai boikotavo knygos išleidimą. Kai kurie darbuotojai kovo 5 d. dėl to net neatėjo į darbą, kiti nustojo dirbti ir protestavo leidyklos pastate. Bet kokiu atveju, jie davė aiškiai suprasti, ką galvoja apie pedofilija kaltinamą režisierių.

Knyga, kurioje taip pat aptariami Allen „santykiai su šeima, draugais ir artimaisiais“, iš anksto buvo laikoma labai kontroversiška dėl jam keliamų įtarimų, kad jis seksualiai išnaudojo savo įvaikintą tuomet septynerių metų dukrą Dylan Farrow (34). Woody Allen sūnus Ronan (32) taip pat protestavo knygos išleidimą savo „Twitter“ paskyroje.

Kai kurių leidyklos darbuotojų el. laiškuose buvo rašoma: „Mes solidariai palaikome Ronan Farrow, Dylan Farrow ir seksualinės prievartos aukas“. Tuomet „Hachette Group“ atstovai pranešime spaudai pareiškė, kad įmonė gerbia savo darbuotojų nuomonę ir sieks su jais dialogo.

2014 m. Allen įvaikinta dukra Dylan, buvusios partnerės Mia Farrow (75) biologinė dukra, „New York Times“ atvirame laiške teigė, kad Allen ją išnaudojo.

Šie įtarimai pirmą kartą buvo pareikšti globos procese 1992 m., kai Woody Allen išsiskyrė su Mia Farrow. Režisierius kaltinimus visą laiką neigia.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*