WOODY ALLEN LAIKO SAVE #METOO PRADININKU!

RTL
2019.09.10
Woody Allen

Woody Allen

Paris. 1993 m. Mia Farrow (74), buvusi režisieriaus Woody Allen (83) žmona, pareiškė įtarimus dėl seksualinio priekabiavimo. Jis tariamai prievartavo savo įvaikintą dukrą. Vyko du teismai ir abu kartus jis buvo išteisintas.

Tačiau #MeToo judėjimo metu, kuris prasidėjo prieš dvejus metus, daugybė aktorių drąsiai pradėjo kalbėti apie filmų gamintojo seksualinius priekabiavimus ir jo įtaką jų karjeroms. Dabar Allen pats kalba apie šiuos kaltinimus ir savo rolę #MeToo debatuose. Jo požiūris į tai stebina. Woody pareiškė: „Aš padariau viską, ką #MeToo judėjimas norėjo pasiekti“.

„France 24“ TV stoties eteryje Allen sakė: „Aš dirbau su šimtais aktorių, nė viena iš jų niekada manęs neskundė, nebuvo nei vieno skundo“.

Be to, jis sakė, kad „daugelį metų įdarbino moteris aukščiausiose pareigose“ ir kad visada joms mokėjo „tą patį atlyginimą, kaip vyrams“.

Praėjusią savaitę Holivudo žvaigždė Scarlett Johansson (34) atvirai gynė režisierių, sakydama: „Tikiu juo ir kiekvieną kartą dirbsiu kartu su juo. Buvau atvira su juo ir jis buvo labai atviras man. Jis reiškia savo nekaltumą ir aš tikiu juo“.

Prieš dešimtmetį įdukra Dylan Farrow (34) viešai pareiškė, kad Woody Allen tvirkino ją.

#MeToo judėjimas internete atkreipia dėmesį į seksualinio priekabiavimo ir priekabiavimo mastą kasdieniame gyvenime.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*