WOODY ALLEN ATSAKĖ Į NAUJĄ DOKUMENTINĮ FILMĄ APIE JO TARIAMUS SEKSUALINIUS NUSIKALTIMUS

RTL, The Hollywood Reporter
2021.02.23
Woody Allen

Woody Allen

London. Woody Allen (85) ir Soon Yi Previn (50) nutraukė savo tylą dėl HBO dokumentinio filmo „Allen v. Farrow“, kurį apibūdina kaip „antausį, pilną netiesos“.

Apie tai praneša „The Hollywood Reporter“, remdamasi režisieriaus ir jo žmonos pareiškimu. Jame sakoma, kad atsakingi filmo kūrėjai Amy Ziering (59) ir Kirby Dick (68) „nesidomi tiesa“.

Pirmame keturių dalių dokumentinio filmo, kurio premjera įvyko sekmadienį (21.02) JAV, epizode aktorės Mia Farrow (76) dukra Dylan Farrow (35) pradeda išsamiai kalbėti apie įtarimus, kuriuos ji pateikė Woody Allen. Kaltinimai siekia Dylan vaikystę. Woody Allen buvo Mia Farrow partneris, kai Dylan buvo maža mergaitė. Be Mia ir Dylan Farrow, doku filme savo nuomonę turi ir kiti Farrow šeimos nariai bei draugai.

Woody Allen pareiškime jis kaltina ne tik doku filmo kūrėjus „slapta daugelį metų dirbusiuose su Farrow“. Pasak režisieriaus, su juo ir jo žmona „buvo susisiekta mažiau nei prieš du mėnesius“, o jiems buvo leista reaguoti į medžiagą tik kelias dienas, „žinoma“ buvo atsisakyta. Toliau sakoma: „Kaip buvo žinoma dešimtmečius, šie įtarimai yra melagingi.“ Kelios valdžios institucijos tuo metu ištyrė įtarimus ir nustatė, kad nebuvo seksualinės prievartos.

Woody Allen vedė Soon-Yi Previn 1997 m., pora turi dvi dukteris. Previn yra buvusi Allen partnerio Farrow įvaikinta dukra. 2017 metų pabaigoje Dylan Farrow vėl pasirodė viešai su įtarimais Allen. Jis visada neigė kaltinimus, kuriuos tuometinė septynmetė Dylan pirmą kartą išsakė Mia Farrow ir Woody Allen skyrybų 1992 m. Tuo metu įtarimai nebuvo pradėti dėl įrodymų trūkumo, tačiau atsakingas prokuroras sukritikavo ekspertų požiūrį kaip netinkamą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*