WOLFGANG JOOP SUSILAUŽĖ ČIURNĄ

Schweizer Illustrierte, Bild
2019.11.06
Wolfgang Joop

Wolfgang Joop

Potsdam. Wolfgang Joop (74) atsidūrė ligoninėje. Garsusis vokiečių dizaineris parkrito savo namuose Potsdame ir susilaužė čiurną.

Jo partneris Edwin Lemberg laikraščiui „Schweizer Illustrierte“ pranešė, kad nelaimė Joop ištiko dar vakar (05.11). Mados dizaineris norėjo keliauti į Šveicariją pristatyti savo autobiografinę knygą „Die einzig mögliche Zeit“, tačiau vonios kambary jis pargriuvo ir patyrė lūžį. Jis buvo skausmingas, nes išniro sąnarys.

Wolfgang Joop šiandien laikraščiui „Bild“ sakė: „Man viskas gerai. Tai nebuvo kojos lūžis – tai buvo tik kulkšnis. Paslydau ant šlapio marmuro ir dabar privalau laikytis lovos režimo. Tačiau iš ten galiu puikiai dirbti. Kol mano galva funkcionuos, galiu nesijaudinti…“.

Pirmąją fiksacijos operaciją dizaineris jau atlaikė. Lemberg pridūrė: „Jis piešia, skambina telefonu ir tikrina paštą“.

Jo laukia dar viena operacija, kurios metu viskas bus sutvirtinta metaliniais varžtais ir plokštele.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*