WINONA RYDER PALAIKO JOHNNY DEPP

FirstNews, Mirror
2020.07.30
Winona Ryder & Johnny Depp (1989)

Winona Ryder & Johnny Depp (1989)

Los Angeles. Johnny Depp (57) šiuo metu mažai juokiasi. Su savo eks žmona Amber Heard (34) jis kovoja teisme ir kaskart viešumoje pasirodo daug nešvarių detalių apie jųdviejų buvusius santykius. Dabar aktorių ginti stojo Winona Ryder (48).

Heard kaltina buvusį sutuoktinį smurtu šeimoje ir britų žurnalas jį net pavadino „moterų mušiku“. Todėl Depp į teismą padavė visą leidyklą. Šiuo sunkiu metu buvusi jo partnerė Ryder buvo šalia ir dave parodymus Depp naudai.

Laikraštis „Mirror“ rašo, kad Winona savo pranešime pareiškė, kad ji Amber Heard „niekada apibūdinti melage“ nenori, tačiau negali patikėti, kad jos „baisūs kaltinimai“ yra tiesa. Winona praeity praleistą laiką su Depp apibūdina visai kitaip: „Pažinojau Johnny prieš kelerius metus labai gerai. Mes ketverius metus buvome pora. Jis buvo geriausias mano draugas ir kaip šeima man“.

Winoda Ryder ir Johnny Depp susipažino filmo „Great Balls Of Fire!“ premjeroje ir po dviejų mėnesių pradėjo susitikinėti.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*