WILMER VALDERRAMA PIRMĄ KARTĄ TAPO TĖVU

RTL
2021.02.22
Wilmer Valderrama & Amanda Pacheco

Wilmer Valderrama & Amanda Pacheco

Los Angeles. Wilmer Valderrama (41) ir Amanda Pacheco (29) tapo tėvais. Demi Lovato (28) eks draugas ir jo sužadėtinė „Instagram“ pranešė apie pirmąjį bendro vaiko gimimą.

Mažyl gimė vasario 15 d. „Gyvenimas savaime yra nuolatinių atradimų kelionė. Visais tais laikais, kai mūsų kelyje reikia šviesos, dažnai siunčiami angelai, kad parodytų mums kelią“, – apie savo angelėlį rašo naujai iškeptas tėvas ir Amanda bendrame pareiškime „Instagram“.

Vanessa Hudgens (32), Joe Jonas (31), Mandy Moore (36) ir kitos įžymybės pasveikino aktorių su pirmagime. Eva Longoria (45) komentaruose parašė: „Ahhhhhhhh!!!!!! Aš taip dėl jūsų abejų džiaugiuosi!!! Myliu jus!“.

Taip pat Rumer Willis (32) pasiuntė sveikinimus ir atskleidė, kad negali sulaukti, kol galės susipažinti su mažyle.

Beje, su Amanda Pacheco Wilmer Valderrama yra nuo 2019 m. pradžios kartu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*