WHITNEY HOUSTON TURĖJO LESBIETIŠKĄ ROMANĄ

Delfi
2019.11.07
Whitney Houston

Whitney Houston

Los Angeles. Po dainininkės Whitney Houston (†48) mirties praėjo septyneri metai. Robyn Crawford (56) jos gyvenime buvo asmuo, kuriam pavyko ją pažinti geriausiai: „Atėjo metas, kai pajutau, jog turiu kovoti už mūsų draugystę. Pajutau privalanti pasakyti tiesą apie tą be proto talentingą moterį“.

Moterys buvo itin artimos daug metų – niekam nebuvo paslaptis, kad būtent Robyn yra Whitney gynėja, patikėtinė ir ištikimiausia gerbėja. Be to, 9-ojo dešimtmečio pradžioje jas siejo ir aistringas romanas. Tik apie tai viešai Robyn iki tol niekada nekalbėjo.

Savo memuaruose „A Song For You: My Life with Whitney Houston“, kurių ištrauką ir skelbia „People“, galime pagaliau perskaityti jos įvykių versiją – ir sužinoti tą meilės istoriją. Praėjus septyneriems metams po dainininkės mirties, jos geriausia draugė teigia: „Atėjo metas, kai pajutau, kad turiu kovoti už mūsų draugystę. Pajutau privalanti pasakyti tiesą apie tą be proto talentingą moterį“.

Tą pačią akimirką, kai 1980 metais devyniolikmetė Robyn išvydo beveik 17 metų Whitney (abi tuo metu dirbo vienoje Naujoje Džersio vasaros stovykloje), ji jai pažadėjusi: „Aš tavimi rūpinsiuos“. Ir būtent tai ir darė ateinančius du dešimtmečius, kai Whitney Houston tapo pasauline žvaigžde.

„Mes norėjome būti kartu, taip ir buvo“, – memuaruose teigia Robyn. Houston gana greitai padėjo tašką jų romantinėje istorijoje – kone vos tik pasirašiusi rekordinę bendradarbiavimo sutartį su Clive Davis (87) iš „Aristos“ leidybinės bendrovės.

Naujieną draugei ji pranešė 1982 metais padovanodama ypatingą Biblijos kopiją. „Ji sakė, kad nieko fiziškai intymaus tarp mūsų būti nebegali, nes tai labai viską apsunkintų. Sakydavo, kad, jeigu žmonės apie mus sužinos, tai bus panaudota prieš mus. Saugojau tą mūsų paslaptį. Ji tapo mano dalimi“, – rašo  Crawford.

Dar būta ir Whitney Houston šeimos spaudimo, įskaitant ir motiną, gospelo atlkėją Cissy Houston (86), „Whitney man sakydavusi, kad motinai tokia artima dviejų moterų draugystė atrodo nederama“.

Būtent tas artumas daug metų ir kurstė gandus apie dainininkės seksualinę orientaciją. „Niekada apie tai nekalbėjome kažkokiomis etiketėmis, nieko apie gėjus ar lesbietes. Tiesiog gyvenome savo gyvenimą, vylėmės, kad tai tęsis amžinai“, – konstatuoja Whitney Houston, 2012 metais mirusios nuo narkotikų perdozavimo, geriausia draugė ir mylimoji.

Kaip kad savo knygoje rašo Robyn Crawford, toks bendrumas tebuvo vos vienas ypatingo jų ryšio aspektas. „Whitney žinojo, kaip ją myliu, ir ji mylėjo mane. Viena kitai buvome visas pasaulis. Pasižadėjome būti kartu ir ginti viena kitą“, – teigia Robyn.

Dabar šeimų kūno rengybos trenere dirbanti Crawford gyvena ramų ir tylų gyvenimą su savo partnere, talentų agentūros vadove Lisa Hintlemann, pora įsivaikino du vaikus. Moteris viliasi, kad jos knyga padės pagaliau kartą ir visiems laikams atskleisti, kokia iš tikrųjų buvo Whitney Houston. „Norėjau atiduoti jai duoklę, pagarbą ir pasidalinti istorija, kokia ji buvo prieš užgriūnant šlovei, pašlovinti mūsų ypatingą ryšį ir draugystę“, – sako Crawford.


View this post on Instagram

A post shared by Robyn Crawford (@iamrobyncrawford) on

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*