„WESTLIFE“: BRIAN MCFADDEN SUŽADĖTINĖ PASTOJO PO 2 PERSILEIDIMŲ

RTL, OK!
2020.12.02
Danielle Parkinson & Brian McFadden @ "OK!"

Danielle Parkinson & Brian McFadden @ "OK!"

London. Pavyko! „Westlife“ žvaigždė Brian McFadden (40) ir jo sužadėtinė Danielle Parkinson (39) laukiasi pirmojo bendro vaiko.

Tai britų „OK!“ patvirtino pats atlikėjas, teigdamas, jog Danielle yra 15 savaičių nėščia. Kūdikis pasaulį turėtų išvysti 2021 m. gegužę. Po dviejų persileidimų tai yra tikrai gera naujiena, skelbia RTL.

Jau dvejus metus dainininkas ir fitneso ekspertė bando susilaukti kūdikio. Po to, kai natūraliu būdu tai padaryti nepavyko, pora nusprendė pasinaudoti dirbtiniu apvaisinimu, vadinamu In-vitro-Fertilisation (IVF). Tačiau ir tai nebuvo lengva. Du kartus Danielle ir Brian sulaukė blogų naujienų. Trečias kartas, regis, nemelavo.

„Pasakyti, kad esame sujaudinti, būtų nepakankama“, – rašo Brian McFadden „Instagram“. Toliau seka: „❤️❤️❤️ Mūsų mažas stebuklas @daniparky @ok_mag“.

Žurnalui toliau buvęs „Westlife“ narys sakė: „Girdėjau tiek daug tikrai traumuojančių istorijų iš žmonių, kurie tai bandė 10 metų ir patyrė daugiau nei aštuonis persileidimus. Manau, kad mums pasisekė bandant trečią kartą“.

Beje, Brian McFadden jau turi du vaikus iš santuokos su Kerry Katona (40) – Molly (19) ir Lilly (17).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*