THE WEEKND KRITIZUOJA „GRAMMY“

FirstNews
2020.11.28
The Weeknd

The Weeknd

Los Angeles. Grammy 2021 m. apdovanojimų nominacijos jau paaiškėjo, o The Weeknd (30) nesutinka su kai kuriomis. Muzikantas Grammy kaltina korupcija.

„Grammy toliau lieka korumpuoti. Esate man, mano fanams ir muzikos pramonei skolingi skaidrumo“, – „Twitter“ rašo The Weeknd.

Įrašų akademijos pirmininkas Harvey Mason Jr. (52) atsakė į tvytą pareiškime „Rolling Stone“. Jis teigia: „Mes suprantame, kad The Weeknd yra nusivylęs, kad negali būti nominuotas. Aš taip pat nustebau ir galiu jį suprasti. Jo muzika šiais metais buvo puiki, o indėlis į muzikos bendruomenę ir visą pasaulį nusipelno visų susižavėjimo. Deja, nominacijų kasmet būna mažiau nei atlikėjų, kurie to nusipelno“.

Beje, Beyoncé (39) šiemet nominuota net 8 kartams. Topuose jos net nebuvo. Dua Lipa (25) su Taylor Swift (30) po šešis kartus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*