THE WEEKND JAU BUVO SUPLANAVĘS „GRAMMY“ PASIRODYMĄ

FirstNews
2020.11.28
The Weeknd

The Weeknd

Los Angeles. Netikėtumas šiemet nutiko „Grammy“ nominacijų paskelbime. Tarp geriausių atlikėjų nėra vieno populiariausio ir sėkmingiausio muzikanto – The Weeknd (30).

Gerbėjai, muzikos žinovai ir pats The Weeknd buvo tikras, kad tikrai bus nominuotas Grammy. Tačiau taip nenutiko. Prieš kelias dienas atlikėjas kritikavo nominacijų sąrašą ir pačius „Grammy“ savo „Twitter“ (Play Radio apie tai jau rašė). Dabar jis skelbia, kad savo pasirodymą Grammy 2021 jis jau planavo. The Weeknd pažodžiui: „Kelias savaites planuoji bendrą pasirodymą, kad nebūtum pakviestas? Mano nuomone – jokių nominacijų lygu tu nesi pakviestas!“.

Beje, Justin Bieber (26) taip pat kritikuoja „Grammy“ nominacijas.

Tarp kitko, The Weeknd praėjusį sekmadienį (22.11) „American Music Award“ laimėjo tris statulėles.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*