„THE WALKING DEAD“: MIRĖ DANGO NGUYEN

Bild
2019.08.13
Dango Nguyen

Dango Nguyen

Los Angeles. „The Walking Dead“ aktorius Dango Nguyen (†48) pralaimėjo kovą su vėžiu.

Vyras mirė šeštadienį (10.08). Zombių seriale Nguyen vaidino Woodbury sargybinį ir gubernatoriaus padėjėją. Jį buvo galima išvysti 2012-2013 m.m. septyniuose epizoduose. Be to, jis yra vaidinęs seriale „MacGyver“ ir „Tell Me Your Secrets“.

Beje, Dango Nguyen buvo ne tik aktorius. Prieš savo aktoriaus karjerą jis dirbo ugniagesiu Džordžijos valstijoje. Jo buvę kolegos „Facebook“ parašė: „Mes be galo liūdime dėl vieno iš mūsų buvusių ugniagesių netekties. Dango Nguyen anksti rytą mirė po sunkios kovos su vėžiu. Dango beveik 20 metų buvo mūsų komandos narys“.

„Jis paliko mus tęsti karjerą pramogų industrijoje ir domėtis kitais interesais. Bet, kai jau kartą esi ugniagesys, visada liksi mūsų šeimos nariu“.

Aktorius našle paliko savo žmoną Michelle.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*