„WACKEN OPEN AIR“ FESTIVALIS NUSIPIRKO MIŠKĄ

FirstNews, Metal-Hammer.de
2020.10.17
wacken2021

Wacken. Didžiausias roko ir metalo festivalis Europoje „Wacken Open Air“ nusipirko didžiulį mišką, taip prisidėdami prie klimato apsaugos.

Metal-Hammer.de rašo, kad miško plotas – 8 ha. Tačiau klimato kaitos projektas yra tik dalis naujos festivalio iniciatyvos. Oficialiame „Wacken“ pranešime teigiama, kad jie nori „kruopščiai integruoti mišką į festivalio vietą tuo pačiu metu. Mūsų tikslas – šiuo projektu vienu šūviu nušauti du zuikius. Mes plečiame festivalio vietą papildomu plotu ir tuo pačiu metu mes sukuriame vertingą regionų ekosistemos apsaugą ateičiai“.

Kaip tiksliai „Wacke organizatoriai nori įgyvendinti šiuos du tikslus, jie kol kas nepaaiškino. Tačiau jie pasiryžta viskam. Be iniciatyvos, festivalio organizatoriai kartu su „Forest Gum“ sukūrė specialią „W: O: A“ kramtomąją gumą. Tai ne tik nekenkia aplinkai, bet nuo kiekvienos parduotos gumos pakuotės bus pasodintas naujas medis.

„Wacken“ gamintojai savo įsipareigojimus miškams pradėjo dar 2019 m. gruodžio mėn. Kartu su „WWF Germany“ jiems pavyko atsodinti festivalio lauko dydžio pakrančių atogrąžų miškų plotą. Šiuo metu rengiamas šio bendradarbiavimo tęsinys.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*