VOKIETIJOJE EISMĄ REGULIUOS ELVIS PRESLEY ŠVIESOFORAS (FOTO)

Bild
2018.12.06
elvis

Friedberg. Maince eismą reguliuoja Mainzelmännchen, Frankfurte – gėjų ir lesbiečių porelė, Berlyne – Rytų Vokietijos palikimas – darbininkas, o Frydbergas nuo šios savaitės turi rokenrolo karalių Elvis Presley!

Elvis šviesoforas eismą pėstiesiems reguliuoja Elvis Presley (†42) aikštėje. Degant raudonai dainininko siluetas stovi priešais mikrofoną, o žaliai – garsusis jo judesys (žr. foto).

Tarp kitko, Elvis Presley, kaip JAV kareivis, į Frydbergą atvyko 1958 m., kur dvejiems metams buvo paskirtas. Tuomet jis gyveno kaimyniniame Bad Nauheim’e. Iki šiol ten yra paminklas, prie kurio gerbėjai dega žvakes, palieka gėles ar mažas dovanėles.

elvis2 elvistrys

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*