VLADIMIR PUTIN TURI TREČIĄ NESANTUOKINĘ DUKRĄ?!

RTL
2020.12.01
Vladimir Putin

Vladimir Putin

Москва (Moscow). Kad Rusijos prezidentas Vladimir Putin (68) iki 2014 m. buvo susituokęs su Lyudmila Alexandrovna Otscheretnaja (62) ir su ja turi dukras, nėra jokia paslaptis. Kaip dabar praneša rusų tyriamosios žurnalistikos grupė „Proekt“, Putin turi trečią nesantuokinę dukrą.

Vokietijos TV kanalas RTL praneša, kad Vladimir Putin turėjo romaną su namų tvarkytoja Svetlana Krivonogich. Tariamai iš santykių su ja gimė Elizaveta (17), kuri iš veido yra labai panaši į savo „tėvą“. „Proekt“ kalbinta viena iš merginos draugių atskleidė, kad Elizaveta labai staigiai praturtėjo. Kalbama, jog Vladimir Putin už tylėjimą Svetlanai Kriwonogich sumokėjo labai daug pinigų. Dabar moteris valdo kelis prabangius namus, turi restoraną – iš viso jos turtas vertinamas 100 mln. eurų.

Rytų Europos ekspertas prof. Dr. Theocharis Grigoriadis RTL sakė: „Putin investavo labai daug į savęs kaip labai konservatyvaus [žmogaus] paveikslą. Krikščionių ortodoksų akyse [nesantuokinė dukra] sugadintų jo paveikslą“.

Atlikus veido atpažinimo programinės įrangos analizę, kurioje buvo nagrinėjami Svetlanos, Elizavetos ir Vladimir veidai, buvo maždaug 70 procentų tikimybė, kad 17-metė iš tikrųjų gali būti Rusijos prezidento dukra.

Be to, Elizaveta turi Rusijai būdingą tėvo vardą Vladimirovna, moteriškąją Vladimir versiją.

Antraštės apie galimą nesantuokinę dukrą greičiausiai atinkamai paveiks Rusijos prezidentą. Juolab, kad Rusijos spaudoje vis sklando gandai, kad vyras sunkiai serga ir net planuoja atsistatydinti.

elizaveta

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*