VERONA POOTH BUVO VOS NEIŠPRIEVARTAUTA PAKELIUI Į MODELIO DARBĄ

RTL
2020.08.01
Verona Pooth

Verona Pooth

Düsseldorf. Verona Pooth (52) tapo įžymi erotinių TV laidų „Peep!“ dėka ir kaip pop titano Dieter Bohlen (66) žmona. Tačiau dar iki tol ji dirbo modelio darbą. O pradžia buvo tiesiog katastrofiška.

RTL podkaste „Poothcast“ brunetė atskleidė, kad ieškodama pirmosios prancūzų modelių firmos, su kuria norėjo pasirašyti sutartį, ji buvo sumušta, prigrasinta ir vos neišprievartauta. Visa tai įvyko Paryžiuje.

Tai galėjo tikrai blogai baigtis: Verona Pooth, tada dar Feldbusch, keliavo po Paryžių būdama vos 15-metė paauglė su savo drauge Inga: „Skaičiau kažkur laikraštyje, kad geriausios agentūros yra Paryžiuje ir tada tuometinei savo draugei pasakiau ‘Dabar mes važiuojame į Paryžių’.“ Verona prieš tai pati metė mokyklą, nors mokinė oficialiai to padaryti negali. Ji tiesiog nebelankė mokyklos…

Tačiau tuomet dvi 15-metės neturėjo daug pinigų, todėl Verona nusprendė, kad „taupydamos pinigus mes miegosime ant kuprinių traukinių stotyje“. Baisi klaida, kaip vėliau paaiškėjo.

Vienas vyras abejų merginų tą naktį stotyje paprašė pinigų, po to sumušė Veroną ir grasino merginoms peiliu. „Ten stovėjo toks tikrai blogas tipas“, – toliau pasakoja Verona. „Ir aš, visiškai šokiruota, su savo puikia ateities modelio karjera ir savo gražia drauge, kuri buvo visada šalia. Mes buvome labai išsigandusios ir tada jis dar išsitraukė peilį. Jis laikė peilį prieš manę ir man pasakė ‘Dabar tu eisi su manimi lauk iš stoties'“. Laimei tuo momentu pasirodė prancūzų kareivis ir apgynė jas. Bet tai dar ne viskas.

Jaunas kareivukas įkalbėjo dvi merginas eiti į viešbutį ir palydėjo jas į jį. Metro nutiko kita problema: „Tada įlipo keturi tipai, kurie kalbėjosi prancūziškai, kad nori kažką padaryti mano draugei Inga ir man. Manau, kad jie norėjo mane išprievartauti“. Jaunasis kareivis vėl apsaugojo jaunas paneles nuo keturių vyrų, kol pasiekė reikiamą stotelę.

Padėkodamas galiausiai kareivis pasiulė merginoms paslaugos: jo tėvas turėjo ledainę Hamburgo Eppendorf’e – ir jie jau dvejus metus pykstasi. Jei jos vėl ten atsidurtų, turėtų jo tėvui perduoti linkėjimus. Verona ir jos draugė Inga tai vėliau padarė  – kas tėvą privertė ašaroti iš džiaugsmo dėl sūnaus herojaus.

Beje, podkaste taip pat atskleidė, kad Verona mokyklos baigimo pažymėjimo taip ir negavo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*