„VAMPIRE WEEKEND“ ELGIASI POLITIŠKAI

FirstNews
2014.02.19
Vampire Weekend

Vampire Weekend

New York. „Vampire Weekend“ lyderis Ezra Koenig (29) mano, kad jie tapo politiški. Tai pirmiausia  galima atpažinti iš paskutiniojo albumo „Modern Vampires Of The City“  tekstų.

Laikraščiui „Guardian“ dainininkas pasakė apie tai: „Manau, kad mūsų muzika yra politiška, pirmiausia paskutinis albumas. Kas nors nepagrįstai tikrai tvirtins atsiradus aiškiai krypčiai, bet juk tai irgi yra gerai. Galbūt muzika  turi egzistuoti besikeičiančiame pasaulyje. Tai nėra albumas „Rage Against The Machine“. Manau, kad yra skirtingų būdų, kaip muzikoje galima būti politišku…“.

Vampire Weekend albumą „Modern Vampires Of The City“ išleido dar praėjusią gegužę. Diskas tapo Geriausiu alternatyvios muzikos albumu Grammy apdovanojimuose.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*