UDO LINDENBERG: MES NETURIME PRIPRASTI PRIE KARŲ

Bild
2019.06.10
Udo Lindenberg

Udo Lindenberg

Frankfurt/Main. Su skrybėle ir akiniais nuo saulės Udo Lindenberg (73) yra tikra Vokietijos muzikos legenda.

Neseniai kaizeris pasirodė visiškai išparduotoje Frankfurto halėje. Ir su tyla. Kaip rašo „Bild“, jis turėjo orkestro palaikymą ir didžiulę Led sieną su animacija joje. Ten gerbėjai galėjo išvysti nacius, kurie įgrūsti į raketas, buvo šaudomi į kosmosą. Taip buvo siekiama atkreipti dėmesį į vėl vis populiarėjančias dešiniųjų politines partijas. Pavyzdžiui, AfD partija Berlyne ir Brandenburge po Europos Parlamento rinkimų surinko  apie 20 proc. balsų ir tapo populiariausia partija!

Udo Lindenberg atliko dainą „Wozu sind Kriege da“ („Dėl ko yra karai?“). Apie tai jis sakė: „Liūdna, kad aš visada vis dar turiu dainuoti šią dainą. Bet: mes neturime priprasti prie karų, kitaip jie taps gamtos jėgomis“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*