„U2“: BONO IR INTERNETO BAIMĖ

FirstNews
2014.09.29
Bono ("U2")

Bono ("U2")

London. “U2“ grupės atlikėjai šiaip nenaršo „Google“, kad sužinotų, kas apie juos rašoma internete.

Visų pirma lyderis Bono (54) elgiasi prideramai, nes  nenorėtų skaityti prastų komentarų apie save ir savo grupę. Vis dėlto po to, kai „iTunes“ publikavo albumą „Songs Of Innocence“, jis leidosi perkalbamas, kaip sakė vienai britų radijo stočiai: „Kažkas man pasakė ‘Keletą puslapių apie ‘U2′ turi tiesiog peržiūrėti’, o aš paprastai to bijau, nes ten retai būna tokių dalykų, kuriais galėtume įtikti, bet šįkart jie iš tiesų mums pakėlė dvasią.“

Beje, buvo ir blogų komentarų. PlayRadio.lt jau rašė, kad Sharon Osbourne (61) išpeikė Bono ir jo grupę. Ji pasišlykštėjo, kad „U2“ vaidina dosnius, nors iš tikrųjų iš „Apple“ už nemokamą albumą gerbėjams gavo nemažą sumelę.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*