TYRIMAS: KOKIĄ MUZIKĄ ŽMONĖS KLAUSO SEKSO METU?

Bild
2020.06.27
The Weeknd

The Weeknd

Los Angeles. Švelnūs tonai ar bum bum bum sekso metu? Muzikinis fonas yra būtinas dalykas romantinėmis akimirkomis. Tačiau kokią muziką dažniausiai klauso žmonės?

Į šį klausimą atsakė apatinio trikotažo gamintojas „Pour Moi“. Jo užsakyta studija parodė, kad sekso karalius – The Weeknd (30). Kanadietis, kuris jau suviliojo supermodelį Bella Hadid (23), ne tik laimėjo tris „Grammy“, bet ir sukūrė garso takelį „Earned It“ filmui „Fifty Shades of Grey“ (2015), kurį sekso metu žmonės renkasi dažniausiai.

Studijos metu „Spotify“ buvo pasirinkta daugiau nei 300 000 dainų iš grojaraščių, kurie vadinosi „Sex Playlist“ arba „Baby Making“. The Weeknd paieškoje buvo pasirinkta dažniausiai. Toliau sekė Trey Songz (35), Usher (41), Drake (33) kūriniai.

Rihanna (32) muzika užima 6 vietą. Ji yra pirmoji moteris atlikėja tope. Už jos seka Beyoncé (38).

Ypač porelės sekso metu mėgsta klausytis Jeremih (32) dainą „All The Time“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*