TONI GARRN IR ALEX PETTYFER MĖGSTAMIAUSIAS UŽSIĖMIMAS – SEKSAS! (VIDEO)

Vogue Germany
2020.05.22
Toni Garrn & Alex Pettyfer @ "Vogue"

Toni Garrn & Alex Pettyfer @ "Vogue"

Los Angeles. Daugelis porų turi savo mėgstamiausius bendrus užsiėmimus. Vokietijos supermodelis Toni Garrn (27) ir jos sužadėtinis Alex Pettyfer (30) labiausiai mėgsta mylėtis.

Tai pora sutartinai išdavė klausimų-atsakymų raunde žurnalui „Vogue Germany“. Į klausimą, koks mėgstamiausias poros bendras užsiėmimas, Toni markeriu nupiešė širdutę, o Alex užrašė: „Mylėtis“. Vėliau prirašė: „Seksas“.

Toni Garrn ir Alex Pettyfer nori kuo greičiau susituokti. Tačiau dėl koronos krizės to padaryti, kaip norima, neįmanoma. „Neabejotinai mes kalbamės su planavimo komanda“, – sako Toni žurnalui „Vogue“. „Labiausiai norėčiau ištekėti Graikijoje. Kada, kaip ir su kokia suknele tai dar lieka klausimas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*