TOM WALKER IŠTINKA KALĖDINIŲ PIRKINIŲ PANIKA

Fan-Lexikon
2019.12.03
Tom Walker

Tom Walker

Stuttgart. Kalėdos (25.12) jau netrukus ir prasidėjo Kalėdinių dovanų pirkimo maratonas. Tom Walker (27) tai itin gąsdina.

Interviu su „Fan-Lexikon“ britų dainininkas sakė: „Aš esu tokio būdo žmogus, kuris savaitę prieš Kalėdas paniškai viską perka ‘Amazon’. Ir tų pusė [pirkinių] atsiunčiama, kita pusė – ne. Tada turiu važiuoti į prekybos centrą, kuris yra netoliese Mančesterio ir ten supirkti likusias [dovanas] (juokiasi). Pabandysiu šiais metais taip nesielgti. Mano močiutė neseniai man atsiuntė žinutę apie paltą, kurį mano sužadėtinei nupirko dar liepą kaip Kalėdinę dovaną. Tai yra super organizuota. Manau, privalau iš jos paimti pavyzdį“.

Beje, Tom Walker savo merginai Annie pasipiršo 2018 m. rugpjūtį po penkerių metų draugystės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*