TOM HANKS PADĖKOJO PENKIEMS VAIKAMS, NORS TURI TIK KETURIS

FirstNews
2020.01.12
Tom Hanks

Tom Hanks

Los Angeles. Praėjusį sekmadienį (05.01) Tom Hanks (63) „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose gavo prizą už gyvenimo nuopelnus. Aktorius, anot „Kurier“, savo kalboje padėkojo savo penkiems vaikams, nors turi tik keturis…

Hanks sakė: „Vyras yra palaimintas, kai visa šeima stovi už jo. Kartu su žmona, kuri visomis prasmėmis yra fantastiška, ji man parodė, kas yra meilė. Su penkiais vaikais, kurie yra drąsesni, stipresni ir protingesni nei jų senas tėvas“.

Be to, Holivudo žvaigždės šeima visada likdavo su juo, net jei jis dažnai būdavo ilgą laiką išvykęs. Jis tęsė: „Aš priešingu atveju negalėčiau čia stovėti. Negaliu išsakyti, kiek man reiškia jų meilė“.

Visgi, Tom Hanks turi keturis vaikus – Elizabeth (37), Colin (42), Truman (24) ir Chet (29). Anot anoniminio šaltinio, prie penktojo vaiko jis galėjo priskirti savo marčią Samantha Byrant (), kuri yra ištekėjusi už jo sūnaus Colin. Tom Hanks ji yra tarsi duktė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*